Image
Tisztelt Ügyfeleink!

Az emmt.hu weboldalát kizárólag a Megyei Telefonkönyv Kft. üzemelteti.
Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20456843

Kategória: Szakképzés

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Gimnázium, iskola - Jászapáti - Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium Szakképző Iskola Kollégium 06-57/540-966 Jászapáti mlgszmail@gmail.com
Acid Jazz Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 0036-66/635-125, 0036-30/392-2484 Gyula tiborbotta@t-online.hu
Arany János Gimnázium, Egészségügyi Szakképző és Közgazdasági Szakközépiskola 54/402-250 Berettyóújfalu gimn-b.ujfalu@freemail.hu
Arany János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola 0036-1/322-3861 Budapest arany@arany-epuletgepesz.sulinet.hu
Bercsényi Miklós Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 0036-88/510-370, 0036-88/510-381 Ajka titkarsag@bercsenyi-ajka.sulinet.hu
Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium 0036-66/386-028, 0036-66/386-676 Gyomaendrőd bethlen@bethlen-gyomae.sulinet.hu
Budapesti Távtanulási Központ 0036-1/411-0356, 0036-1/411-0938, 0036-1/411-0939 Budapest Fernstudienzentrum.Budapest@FernUni-Hagen.de
Csaszlovszkyné Kolosi Orsolya E.V. 0036-20/209-6496 Szécsény kolosi@citromail.hu
Debreceni Regionális Munkaerőfejlesztő és Képző Központ 52/516-000,52/448-866 Debrecen drkk@drkk.hu
Develor Tanácsadó Zrt. (+36-1) 4-137-990 Budapest develor@develor.hu
Dobos C. József Vendéglátóipari Szakképző Iskola 0036-1/320-9804 Budapest titkarsag@dobosvsz.sulinet.hu
Dr. Ámbédkar Gimnázium, Szakközépiskola és Felnőttoktatási Általános Iskola 0036-30/830-2029, 0036-48/349-209 Sajókaza derdak@ambdkar.hu
Elit Kozmetikusképző Alapítványi Szakiskola ( 1) 315-0950,30/670-1745 Budapest elite.2000.kft@t-online.hu
Erzsébet Királyné Szolgáltató és Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola 0036-1/283-0203 Budapest info@sisy.hu
Evangélikus Gimnázium - Békéscsaba - Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Ala 06-66/527-541 Békéscsaba beg@begart.hu
Evangélikus Iskola - Nyíregyháza - Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium 06-42/410-032, 06-42/410-031, 06-20/824-6179 Nyíregyháza eklgtitkarsag@netra.hu
Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium - Orosháza - Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium 06-68/411-771 Orosháza iskola@szekacs.lutheran.hu
Eötvös József Főiskola 0036-30/424-6274 Baja
FVM DASZK Móricz Zsigmond Mezőgazdasági Szakképző Iskola 0036-82/510-207, 0036-82/510-208 Kaposvár mgszki@freemail.hu
Felnőttképzés, Autósiskola Szécsény - Agro-Help Nonprofit Kft. 0036-32/370-382, 0036-20/360-6788 Szécsény agrohelp.felnottkepzes@gmail.com